keto actives
Kategorie:

Keto Actives: recenzja. Gdzie kupić i czy to działa?

Keto Actives to suplement diety wspierający odchudzanie na modnej ostatnio diecie keto, czyli diecie ketogenicznej. Jakie są składniki Keto Actives i jakie jest ich działanie? Gdzie można tanio kupić ten suplement i co o nim sądzimy – sprawdź! 

Czym jest Keto Actives?

Keto Actives jest suplementem diety zawierającym 8 składników naturalnego pochodzenia o udowodnionym naukowo działaniu. Producent deklaruje, że Keto Actives:

 • Jest produktem stworzonym dla osób stosujących dietę ketogeniczną
 • Wspomaga spalanie tłuszczu
 • Zmniejsza apetyt
 • Zwiększa energię 

W założeniu dieta ketogeniczna ma zmusić organizm do korzystania z tłuszczu zamiast węglowodanów jako paliwa. Keto Actives pomaga trzymać się tej diety, a także przyspieszyć zrzucanie zbędnych kilogramów. 

Keto Actives – skład

W składzie Keto Actives znajdziemy aż 8 aktywnych biologicznie składników wspierających odchudzanie. Są to:

 • Forskolin (w formie autorskiego wyciągu ForsLean). Jest to wyciąg z coraz bardziej popularnej wśród osób odchudzających się pokrzywy indyjskiej, której głównym składnikiem aktywnym jest forskolina. Według wstępnych badań forskolina faktycznie jest substancją skutecznie wspierającą odchudzanie. Forskolina działa przez przyspieszenie metabolizmu komórkowego.
 • CLA (kwas linolowy) – to jeden z kwasów tłuszczowych z grupy omega 6. Podobnie jak forskolina, ta substancja przyspiesza u ludzi metabolizm. To właśnie przez obecność CLA Keto Actives jest dedykowany osobom na diecie keto, gdyż CLA jest tłuszczem
 • Kofeina – tej substancji nie trzeba przedstawiać. U osób regularnie przyjmujących kofeinę raczej nie będzie mieć wpływu na odchudzanie, ale osoby które nie mają z nią codziennie styczności daje pewny rezultat w odchudzaniu i sporo energii.
 • Ekstrakt z pomarańczy gorzkiej – substancja w działaniu podobna do kofeiny, jednak jeszcze bardziej skutecznie powstrzymuje apetyt.
 • Ekstrakt z pieprzu czarnego – zawarta w pieprzu piperyna ma nie tylko właściwości odchudzające, ale też (a nawet przede wszystkim) zwiększa biodostępność pozostałych składników preparatu.
 • Ashwagandha – to raczej nootrop i adaptogen, niż środek na odchudzanie. Może jednak pomagać w odchudzaniu poprzez choćby zwiększenie motywacji do ćwiczeń i obniżenie poziomu stresu. 
 • Ekstrakt z papryki – zawarta w papryce kapsaicyna posiada udowodnione właściwości odchudzające.
 • Pikolinian chromu – pikolinian to najbardziej bioaktywna forma chromu. Chrom pomaga m.in. regulować poziom cukru we krwii i może sprzyjać odchudzaniu u osób, które cierpią na jego niedobory.

Jak widać Keto Actives to całkiem potężny zestaw suplementów o potwierdzonym działaniu odchudzającym. Więcej o poszczególnych substancjach z suplementów i ich skuteczności w przeliczeniu na kilogramy możesz przeczytać w naszym tekście pod tym linkiem.  

Skład w szczególe

Na etykiecie Keto Actives możemy przeczytać, że zawiera:

Ekstrakt z korzenia pokrzywy indyjskiej (10% forskoliny)250 mg
Kwas linolowy (CLA)250 mg
Kofeina150 mg
Ekstrakt z ashwagandhy (7% witanolidów)125 mg
Ekstrakt z pomarańczy gorzkiej (6% synefryny)100 mg
Ekstrakt z owoców papryki (10% kapsaicyny)25 mg
Ekstrakt z pieprzu czarnego (95% piperyny)5 mg
Pikolinian chromu60 µg 

Podane są wartości dla dwóch tabletek, a więc zalecanej dziennej porcji suplementu. Jak widać większość ze składników odpowiada zalecanym dziennemu spożyciu. Jedynym wyjątkiem jest CLA, którego spożycie w celu odchudzania jest zalecane nawet na poziomie kilku gramów. 

Co istotne wszystkie składniki Keto Actives są standaryzowane i badane laboratoryjnie. Oznacza to, że za każdym razem dostajemy taką samą ilość aktywnych składników, co w przypadku naturalnych suplementów wcale nie jest takie oczywiste, bo jedna partia rośliny może zawierać zupełnie inną ilość aktywnych substancji niż druga partia. W dodatku niestandaryzowane, pochodzące z niepewnych źródeł suplementy ziołowe mogą być wręcz niebezpieczne. W tym momencie Keto Actives ma już bardzo duży plus, bo jego jakość jest co najmniej farmaceutyczna.

Jak przyjmować Keto Actives

Producent zaleca przyjmowanie dwóch tabletek dziennie, najlepiej 30 min przed posiłkiem. 

Skutki uboczne

Keto Actives nie powinien powodować żadnych skutków ubocznych. Jeżeli wystąpią, należy zaprzestać przyjmowania preparatu.  Naszym zdaniem osób może jednak źle reagować na zawartą w Keto Actives ashwagandhę. Skutkiem ubocznym jej przyjmowania, ze względu na działanie na receptory GABA może być nerwowość czy anhedonia. Keto Actives z założenia ma też pobudzać, co dla niektórych osób może być wadą suplementu. 

Cena

Keto Actives można zamówić na stronie producenta suplementu. Cena zmniejsza się wraz z zakupem większej liczby opakowań. Przedstawia się to następująco:

 • 1 opakowanie (30 dni) – 169 zł 
 • 2 opakowania (60 dni) –  338 zł (112 zł za jedno)
 • 3 opakowania + 3 gratis (180 dni) – 507 zł (84,50 zł za jedno)

Czy Keto Actives jest drogim suplementem? Niekoniecznie. Cena odpowiada typowemu ‘stackowi’ na odchudzanie, czyli zestawowi różnych suplementów przyjmowanych jednocześnie w celu wspierania utraty wagi. Keto Actives będzie mieć tu przewagę bo bierzemy tylko dwie tabletki (zamiast kilkunastu) i oszczędzamy na kosztach przesyłki.

Czy można kupić Keto Actives w aptece?

Keto Actives jest obecnie dostępne wyłącznie przez internet.

Dostawa

Koszt dostawy Keto Actives do paczkomatu lub kurierem wynosi 10 zł i 15 zł przy zapłacie za pobraniem. Koszt dostawy jest taki sam niezależnie od liczby zamawianych opakowań.

Nasza opinia – wady i zalety

Keto Actives to naszym zdaniem jeden z lepszych suplementów łączonych na rynku. Forskolin jest obecnie prawdopodobnie najskuteczniejszym środkiem na odchudzanie (oprócz oczywiście leków na odchudzanie). Pozostałe składniki Keto Actives również mają potwierdzone i bezpieczne działanie. Pamiętajmy jednak, że wszystkie wyliczenia o utracie wagi dzięki Keto Actives zakładają jednoczesne stosowanie diety (w tym przypadku dietę keto) i aktywność fizyczną. 

Tak jak wszystkie leki i suplementy pomagające zrzucić wagę, Keto Actives przyspiesza chudnięcie, ale sam w sobie nie spowoduje znaczącej utraty kilogramów. Producent szacuje, że w ciągu 8 tygodni dzięki suplementowi można schudnąć mniej więcej dodatkowe 4 kilogramy, co jest naprawdę dobrym wynikiem.

Zalety
 • świetnie dobrane składniki
 • dedykowany pod konkretną dietę
 • laboratoryjnie przebadane i standaryzowane składniki
 • stosunkowo opłacalny
Wady
 • mała ilość CLA
 • niektóre osoby mogą być nadwrażliwe na ashwagandhę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *